Ощадбанк знизив ставки за «теплими» кредитами для ОСББ та ЖБК

«Теплі» кредити Ощадбанку для ОСББ та ЖБК стають ще доступнішими. Відсоткові ставки за енергоефективними кредитами знижено в середньому на три процентні пункти. Відтак, з 22 березня для кредитів строком до 1 року ставка становить 18,5% річних, для кредитів строком більше 1 року – 18,8%

«Програма «Ощадний дім» набирає обертів. Порівняно з минулим роком кількість заявок від ОСББ і ЖБК зросла в кілька разів. Люди розуміють, що за програмою «Ощадний дім» можна не лише утеплити житло та максимально заощадити на комунальних платежах, а й отримати компенсацію від держави. Зважаючи на масштабність потреб житлового фонду в тепломодернізації, банк бачить своє завдання зробити енергоефективні кредити більш доступними. Перший крок у цьому напрямі зроблено. Ставки знижено. Наступним буде спрощення вимог до позичальників», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук.

Отримуючи «теплий» кредит в Ощадбанку, ОСББ та ЖБК заощаджують за рахунок державної підтримки. Відшкодування за такими кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума відшкодування залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. За рахунок державної допомоги у 2015-2016 роках ОСББ заощадили 7,8 млн. грн.

Загалом з моменту старту програми «Ощадний дім» її учасниками стали 280 ОСББ.

Загальна сума наданих їм коштів становить близько 20 млн. грн. З початку 2017 року банк профінансував 12 ОСББ на здійснення енергоефективних заходів. Отримані кошти спрямовано на встановлення енергозберігаючих вікон у під'їздах, приладів обліку тепла та утеплення фасадів будівель.

Детальна інформація про програму «Ощадний дім» – на офіційному сайті, в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0800 219 800 (безкоштовно на території України) та 044 363 01 03 (за тарифами оператора).