#ощадбанкдіє: звання провідного банку країни підтверджено!

Другий рік поспіль Ощадбанк посідає найвищу сходинку авторитетного рейтингу «50 провідних банків України» за версією щорічного незалежного дослідження аналітиків інформаційного агентства Financial Club. Голова правління Андрій Пишний – серед найкращих банкірів у номінації «Фінансове визнання» за оцінкою експертів ринку

«Кращий на ринку. Перший серед банків. Другий рік поспіль Ощадбанк утримує позицію лідера. Це перемога кожного ощадівця. Доказ того, що банк рухається у стратегічно вірному напрямі. Завзято працюємо. Щодня доводимо, що зміни у банку невідворотні. Рухаємось уперед», ­ – прокоментував перемогу голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Також банк зберіг лідерські позиції в номінаціях «Зарплатні проекти» та «Інкасація коштів», посів друге місце в номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділенні», увійшов до ТОП-3 в номінації «Класичний депозит», до ТОП-4 – в номінаціях «Іпотечний кредит» та «Інтернет-банкінг».

Дослідження „50 провідних банків України" – шостий щорічний рейтинг, що базується на основі експертної оцінки інформації, спеціально наданої аналітикам. У рейтингу було детально проаналізовано діяльність банків у 2016 році за 120 параметрами банківських послуг та продуктів. Комплексний підхід, удосконалена методологія, значний обсяг зібраних даних та незалежний контроль процесу складання рейтингу надають можливість стверджувати, що на сьогодні дослідження "50 провідних банків України" є найбільш повною та об'єктивною оцінкою конкурентних переваг учасників банківського ринку.