Осінні рецепти: Банк Кредит Дніпро розігрує на Facebook «теплі» набори для приємного осіннього дозвілля

У Банку Кредит Дніпро впевнені: холодна погода – не привід для смутку, й пропонують свої рецепти теплого затишного дозвілля. У тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в Facebook, є можливість виграти один з осінніх наборів – плед і спеції для зігріваючих напоїв


Щоб узяти участь у розіграші, необхідно бути підписаним на сторінку банку в соцмережі, в коментарях до посту про акцію написати свої ідеї щодо проведення дозвілля восени і поділитися постом у своїй стрічці. Переможців буде визначено за допомогою системи Random.org.

«Домашній затишок, ароматний зігріваючий напій, хороша книга або кіно, а може, приємна бесіда з рідною людиною. Ми пропонуємо рецепт гарного настрою в холодну осінню погоду, – говорить Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Ми вважаємо, що приємні емоції цінніші за матеріальні призи й подарунки. Саме тому концепція нашої програми лояльності й більшості акцій для клієнтів полягає в тому, щоб допомогти забезпечити приємне дозвілля, яке запам'ятається надовго. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції і поділитися своїми «теплими» ідеями проведення дозвілля».

Зазначимо, акція триватиме до 17:00 21 жовтня 2016 року.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

Банк Кредит Дніпро входить до рейтингу наднадійних фінустанов України журналу "Личный счет". У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2015 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий банк за депозитними програмами для населення".