OTP Bank названо кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі

OTP Bank названо кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі

За результатами щорічного дослідження Awards for Excellence 2018, проведеного авторитетним міжнародним фінансовим виданням Euromoney, найбільший угорський банк OTP Bank Plc. названий «Кращим банком в Угорщині» та «Кращим банком у Центрально-Східній Європі».

Сильні капітальні позиції, вражаючий успіх антикризової програми та амбіційна, але вдало реалізована стратегія розширення, дозволили єдиній корінній банківській групі Центральної Європи стати гідним переможцем цьогорічної нагороди «Кращий банк у Центрально-Східній Європі».

Стабільні обсяги капіталу і позитивні показники діяльності забезпечили OTP Group унікальну перевагу в реорганізації банківського сектора регіону ЦСЄ в останні кілька років. Як наслідок, останніми роками Групі вдалося завершити ряд придбань.

За результатами роботи OTP Group протягом 2017 року скоригований прибуток міжнародної фінансової групи після оподаткування склав 284,1 млрд форинтів, що з урахуванням придбань Splitska Banka і Vojvodjanska banka на 41% перевищує результат роком раніше. Досягнення такого результату Групи стало можливим як завдяки сприятливому середовищу на домашньому ринку – в Угорщині, так і завдяки внескам у сукупний результат дочірніх структур в Болгарії, Хорватії, Росії та Україні.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року ОТП Банк покращив результат попереднього року, зафіксувавши 1,02 млрд грн чистого прибутку. 

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».