ОТП Банк приєднався до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9» у якості уповноваженого Банку

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» реалізується урядом України за ініціативи Президента та впроваджується Фондом розвитку підприємництва з метою надання фінансової державної підтримки суб’єктів мікро-та малого підприємництва.

Програма спрямована на подолання негативних наслідків, що зумовлені впровадженням карантинних заходів для запобігання поширенню COVID-19, сприяння розвитку українських підприємств, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України шляхом здешевлення кредитів в національній валюті через державну компенсацію процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% та 9% річних.

Детальна інформація щодо умов програми «Доступні кредити 5-7-9%» можна знайти за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».