ОТП Банк та «ВЕКА Україна» підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності

З метою об’єднання зусиль у справі розвитку і впровадження енергоефективних технологій в Україні було підписано тристоронній меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності за участі Президента Міжнародної громадської організації «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам», що є співвиконавцем програми фінансування енергоефективності ЄБРР IQ energy, Володимира Шимкіна, Генерального директора одного з найбільших виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій - «ВЕКА Україна» Йозефа Лео Бекхоффа та Члена Правління ОТП Банку, що є партнером програми IQ energy в Україні, Володимира Мудрого.

За допомогою меморандуму партнерами було зафіксовано наміри щодо розширення та поглиблення взаємодії в рамках програми IQ energy, в результаті якої ще більше клієнтів зможуть отримати доступ до якісних технологій і матеріалів, вигідних умов їх фінансування з європейським сервісом і компенсації до 20% інвестицій.

«ОТП Банк був одним із перших партнерів ЄБРР по фінансуванню інвестицій в енергозберігаючі технології. Ми плануємо і надалі розвивати цю актуальну ініціативу підвищення енергоефективності одного з найбільших у Європі житлового сектора всіма доступними нам шляхами. Перш за все, мова йде про надання  клієнтам найбільш затребуваних, простих та доступних послуг, що приносять фінансову вигоду для кожного домогосподарства», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, програма фінансування енергоефективності в житловому секторі України в обсязі 75 млн євро передбачає структурний підхід до проблеми раціонального використання енергоресурсів – від енергоаудиту та консультацій з модернізації систем енергопостачання до фінансування таких змін з використанням кредитних коштів ОТП Банку і, за умови дотримання критеріїв Програми, компенсації до 20% інвестицій у рекомендовані технології і матеріали.

Довідка

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Термін дії програми: до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17.

ТОВ «Века Україна» є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – одного із світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем із високоякісного пластику, а також відкидних і рольставнів. Продукція концерну експортується в більш ніж 40 країн світу. Наразі завод «ВЕКА Україна», побудований за останнім словом сучасної світової техніки, оснащений п'ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 10 000 тонн продукції на рік. У 2014 році компанія "ВЕКА Україна" підписала Угоду про співробітництво з реалізації Міжнародного проекту "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" з комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження".