ОТП Банк впровадив тендерну гарантію «Миттєва» без обмежень

ОТП Банк впровадив тендерну гарантію «Миттєва» без обмежень

ОТП Банк розширює можливості в оформленні тендерних гарантій для участі в публічних державних закупівлях  -  відтепер тендерна гарантія «Миттєва» стає доступною всім категоріям клієнтів, незалежно від річного обігу.

За оновленими умовами, спрощена процедура оформлення тендерної гарантії для українських підприємств передбачає:

  • відсутність застави;
  • відсутність поруки;
  • рішення за 2 години;
  • онлайн-оформлення та отримання;
  • фіксовану вартість;
  • мінімум документів;
  • сума ліміту на гарантії – до 200 тис. грн  для юридичних осіб (– до 100 тис. грн для фізичних осіб-підприємців).


«ОТП Банк прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів комфортним, а банківські інструменти - зручними, тому ми продовжуємо впроваджувати прості, швидкі та беззаставні продукти, які об’єднує один великий термін - «миттєві». Тендерна гарантія «Миттєва» стала вже третьою пропозицією після овердрафту «Гостинний» та агрокредиту «Миттєвий». Великий попит на цю послугу з першого дня спонукав нас розширити доступ до цього інструменту для всіх сегментів клієнтів», - зазначила Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП БАНК».

 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».