ОТП Банк закінчив перший квартал 2018 року з 612,6 млн грн чистого прибутку

ОТП Банк закінчив перший квартал 2018 року з 612,6 млн грн чистого прибутку

Продовжуючи вести прибуткову операційну діяльність з фокусом на збереження балансу активів і зобов'язань, а також високих показників капіталізації, згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками першого кварталу 2018 року ОТП Банк більш ніж удвічі поліпшив позитивний фінансовий результат аналогічного періоду минулого року і зафіксував 612,6 млн грн чистого прибутку.

Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 256 млн грн, на 27% поліпшивши результат аналогічного періоду минулого року (201,9 млн грн). Чистий процентний дохід АТ «ОТП Банк» у звітному періоді збільшився на 101,3 млн грн у порівнянні з результатом роком раніше і склав 584,5 млн грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2018 року зросли на 1,5 млрд грн, досягнувши 30,9 млрд грн.

За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в 1-му кварталі зафіксовано приріст до 26,4 млрд грн, що являє собою +741 млн грн в квартальному численні. Зокрема, обсяг коштів юридичних осіб збільшився на 6% до 16,25 млрд грн (+ 896 млн грн за квартал); залишки на рахунках фізичних осіб склали 10,2 млрд грн, скоротившись на 1,5% з початку року.

Кредитний портфель ОТП Банку за результатами першого кварталу 2018 року збільшився на 1,5 млрд грн, склавши 24,9 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб склав 16,4 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, в першому кварталі склав 8,5 млрд грн.

«Незважаючи на все ще високі процентні ставки, в першому кварталі ми зафіксували пожвавлення економічної активності в цілому і попит на кредитний ресурс, зокрема. Для нас, як для банку, що фокусується на обслуговуванні українського бізнесу, активізація діяльності національних компаній - основа для взаємовигідної співпраці та процвітання», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 1-ого кварталу склав 3,4 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 1 квітня 2018 року зафіксувався на рівні 15,01% (при нормативі не менше 10%).

Показник поточної ліквідності Банку склав 63,92%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».