ОТП Банк запускає безкоштовний інформаційний сервіс у Telegram

З метою удосконалення якості та розширення каналів обслуговування клієнтів ОТП Банк реалізував безкоштовний інформаційний сервіс Telegram-бот ОТП Банку, що автоматично обробляє запити користувачів за допомогою спеціального аккаунта на базі служби миттєвого обміну повідомленнями Telegram

Таким чином, за допомогою офіційного двомовного бота @otpbank_bot користувачі месенджера Telegram зі свого мобільного пристрою отримують цілодобовий доступ до актуальної інформації, яка допомагає оперативно вирішувати повсякденні питання, зокрема:
  • діючі готівкові та карткові курси валют банку;
  • поточні курси валют НБУ;
  • адреси відділень і банкоматів банку, банкоматів партнерів і партнерів термінальних мереж, розташованих поблизу від користувача;
  • новини та акції банку.
Для цього в месенджері Telegram необхідно підключитися до чату з @otpbank_bot та обрати з меню питання, що цікавить - в лічені секунди актуальна інформація стане доступною у надісланому у відповідь повідомленні бота.

«З тим, щоб забезпечити максимально швидке і якісне вирішення питань наших клієнтів, ми проаналізували найбільш затребувану ними інформацію, а також можливості мобільних пристроїв. Наш новий сервіс забезпечує оперативне надання даних по актуальних питаннях в зручному для клієнтів форматі. Сподіваємося, що клієнти будуть користуватися цими перевагами», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що для інформаційної підтримки та обслуговування клієнтів доступний як традиційний телефонний сервіс інформаційного центру, так і ряд альтернативних сучасних функціоналів, серед яких: Skype otpbank_inf, система інтернет-банкінгу OTP Smart, а для власників кредитів і платіжних карток - послуга «SMS - довідка», за допомогою якої можна дізнатися мінімальні та поточні кредитні платежі, а також доступний залишок.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.