ОТП Банк збере друзів на кінопоказі просто неба

ОТП Банк збере друзів на кінопоказі просто неба

З нагоди святкування 20-річчя діяльності в Україні 3 та 4 серпня в Національному ботанічному саду ім. М. М. Гришка ОТП Банк за підтримки компанії “Артхаус Трафік” збере співробітників, клієнтів і партнерів на затишний кінопоказ просто неба.

До програми кінопоказу ввійшли такі стрічки, як «Капітан Фантастик» - кіно про незвичайну сім'ю з Віго Мортенсеном в головній ролі, що отримало приз «Особливого погляду» Каннського фестивалю, та «Моллі мун і підручник гіпнозу» – фільм-переможець минулорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест», що є екранізацією британського бестселера для дітей.

«Для святкування нашого ювілею зі змістом і користю для всіх ми вибрали сімейне кіно як універсальну консолідуючу форму. Ми ретельно підібрали репертуар кінопоказу, аби через нашу ціннісну формулу роботи протягом вже 20 років: «Традиції - Надійність - Успіх» зміцнити дух спільності наших співробітників з їхніми сім'ями, а також з нашими клієнтами, партнерами і громадськістю», - розповідає Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Ласкаво запрошуємо 3 та 4 серпня 2018 року о 19.00 на центральну галявину Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка, за адресою вул. Тимірязєвська, 1.

Програма показу на 3 серпня:

19:30 - 21:20 - «Капітан Фантастик»

21:45 - 23:35 «Моллі Мун і підручник гіпнозу»

Програма показу на 4 серпня:

19:30 - 21:20 - «Капітан Фантастик»

21:45 - 23:35 «Моллі Мун і підручник гіпнозу»

Вхід на кінопоказ: вільний.

Вхід на територію ботанічного саду: згідно з тарифами ботанічного саду.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».