ОТП Банк знижує процентну ставку для клієнтів МСБ

З липня минулого року ОТП Банк успішно фінансує представників малого та середнього бізнесу в формі продукту «Welcome овердрафт»

За цей час продукт зарекомендував себе на ринку і користується великим попитом. Більше тисячі нових та існуючих клієнтів подали заявки на продукт, велика частина з яких була задоволена.

Welcome овердрафт був розроблений для клієнтів з урахуванням їхніх основних вимог: бажання отримувати кредит «швидко» знайшло відображення в умові «гроші за 3 дні», «просто» - мінімум документів, «доступно» - без застави, без поруки. Наразі АТ «ОТП Банк» реагує на ситуацію на грошовому ринку і робить умови продукту ще більш привабливими, знижуючи вартість як для нових, так і для існуючих клієнтів.

Так, з 8 червня 2017 року процентна ставка за продуктом «Welcome овердрафт» буде знижена до 19,9% річних.

У рамках даної кредитної пропозиції національні компанії з чистим річним оборотом від 1,5 до 75 млн грн отримують можливість здійснювати оплату платіжних документів понад коштів на поточному рахунку в межах встановленого ліміту. При цьому, розмір ліміту визначається як обсягом щомісячної виручки, що надходить на рахунок, так і основними фінансовими показниками діяльності компанії. У міру збільшення надходжень на рахунок, а також в залежності від їх інтенсивності, ліміт може бути збільшений до 30% від щомісячних надходжень.

У числі основних переваг Welcome овердрафту:
  • мінімальний пакет документів;
  • швидке прийняття рішення – до 3 днів;
  • простий і прозорий тариф: фіксована процентна ставка і щомісячна комісія за управління лімітом овердрафту;
  • відсутність комісії за встановлення ліміту;
  • відсутність вимоги застави і поруки власника;
  • подання заявки на продукт через сайт банку.
«При розробці продукту ми аналізували проблеми, з якими стикаються наші клієнти при отриманні кредиту, і спробували максимально зняти їх. І зараз ми продовжуємо реагувати на зміни, постійно відстежуючи ситуацію на ринку. Серед трьох гравців, що пропонують подібний продукт на ринку, умови Welcome овердрафту від ОТП Банку є найвигіднішими», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління продажів середнім і малим корпоративним клієнтам АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.