OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні

OTP Tickets Travel Card отримала нагороду за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні

У рамках щорічного форуму платіжної системи Visa, присвяченого розвитку платежів в електронній комерції, організатори відзначили ко-бренд картку OTP Tickets Travel Card від ОТП Банку дипломом за найбільший безготівковий оборот на картку в Україні.

По суті це означає, що картка OTP Tickets Travel Card зарекомендувала себе як вигідне і зручне рішення для активних користувачів, які подорожують Україною та за кордон, цінують свій комфорт і тих, хто береже свій час і ресурси – адже її обирають свідомо і активно нею користуються!

Це й не дивно, адже ко-бренд картка OTP Tickets Travel Card є унікальною пропозицією, яка дозволяє комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на купівлю авіаквитків будь-якої компанії, в тому числі, low-cost, автобусних, залізничних квитків, бронювання готелів, покупку квитків в театр, кіно або на концерт на сайті Tickets.UA.

«Дійсно, OTP Tickets Travel Card наші клієнти обирають свідомо, аби активно користуватися усіма перевагами, що вона відкриває. Адже подорожувати без OTP Tickets Travel Card – це справді втрачати гроші і можливості», - прокоментував нагороду Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, OTP Tickets Travel Card – це картка рівня Platinum з високим рівнем захисту (чіп і payWave), яка дозволяє її власникам комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, покупку квитків в кіно, театр і на концерти на сайті Tickets.UA, а також користуватися привілеями преміальної картки VISA та додатковими сервісами.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».