Партнерська програма ОТП Банку з Заводом Кобзаренка - нові можливості для аграріїв

Партнерська програма ОТП Банку з Заводом Кобзаренка - нові можливості для аграріїв

Продовжуючи розширювати можливості доступного фінансування українських аграріїв, ОТП Банк підписав договір про партнерство з Заводом Кобзаренка - виробником №1 тракторних причепів в Україні. За умовами договору, при придбанні продукції заводу за кредитні кошти ОТП Банку позичальник отримує можливість купити техніку за спеціальною ціною.

Банківське фінансування для придбання продукції заводу надається в національній та іноземній валюті строком до 5 років. Заставою по кредиту може виступати як обладнання, що фінансується, так і альтернативна застава.

«За довгий час обслуговування аграріїв ми більш глибоко вивчили їхні потреби і бачимо істотний потенціал у розвитку партнерських програм. Зокрема, завдяки цій програмі, наш клієнт одночасно отримує якісну продукцію компанії-виробника №1 в своєму сегменті, знижку на її придбання і високоякісне обслуговування в європейському банку», - зазначив Сергій Ковальов, Начальник управління продажів великим корпоративним клієнтам АТ «ОТП Банк».

Для надання аграріям оптимальних умов фінансування ОТП Банк також активно розвиває партнерські програми з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива. На сьогодні, партнерами ОТП Банку виступають такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF. Серед національних компаній партнерами банку є: «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», Агрісол, «Агросем», «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія».

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакета «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.
 

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».


"Завод Кобзаренка"
заснований у 1993 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства. На сьогодні "Завод Кобзаренка" - виробник №1 тракторних причепів в Україні та експортує техніку у більш ніж 26 країн світу.