ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк» знову з НАБУ

У зв'язку зі зміною власника ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк», новим керівництвом Банку було прийнято рішення відновити членство в НАБУ, щодо чого було ініційовано відповідне звернення на адресу Асоціації.

На підставі отриманих документів від Банку, Радою Асоціації в середу, 29 листопада 2017 року, було прийнято рішення про прийняття ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк» в члени НАБУ.

«НАБУ є найпотужнішим представником банківської системи в України. Тому, ми постійно розширюємо коло своїх членів. Дуже раді, що ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк» знову з нами. Переконана, що найближчим часом нам вдасться об’єднати всю банківську систему під егідою НАБУ» - зазначає Виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова.


Публічне акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» - універсальний банк, який надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам вже понад 22 роки (зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року).

Банк увійшов до ТОП 20 найбільш надійних банків, зайнявши 16 місце в групі банків з найвищою оцінкою в «Рейтингу надійності банківських депозитів» рейтингового агентства Standard Rating згідно даних від 14 вересня 2015 року.

За підсумками VII Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2015» по версії міжнародного журналу «Банкиръ», АТ «КІБ» отримав перемогу в номінації «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу».

У вересні 2016 року рейтингове агентство Standard Rating підтвердило надійність АТ "Комерційний Індустріальний Банк», оновивши рейтинг uaA (стабільний).

У травні 2016 року "Комерційний Індустріальний Банк" увійшов до групи 50 провідних банків України за версією інформаційного агентства "FinClub".