Переможці акцій від Mastercard та «Кредобанку» відвідають Leopolis Jazz Fest

Переможці акцій від Mastercard та «Кредобанку» відвідають Leopolis Jazz Fest

Підведено підсумки акцій «Вигравайте поїздку на Leopolis Jazz з Програмою винагород Mastercard» та «Поринь у чарівний світ джазу разом з Програмою винагород Mastercard», відповідно до яких троє клієнтів банку отримали поїздку на джазовий фестиваль LeopolisJazzFest до Львова, а ще 10 клієнтів – квитки на одну з подій фестивалю.   

Щасливими власниками головних призів акції стали мешканець Нововолинська Денис Ясінський, жителька Івано-Франківська Галина Носенко та львів’янка Уляна Берт. Вони отримали в подарунок поїздку на двох до Львова, проживання в одному з найкращих готелів міста і доступ до VIP-зони фестивалю. Для участі у розіграші цього подарунка досить було у період з 1 до 30 травня замовити спеціальну винагороду за 0 балів в особистому кабінеті програми винагород Mastercard. Квитки на заходи фестивалю 30 червня отримали 10 переможців акції, які для участі у їх розіграші замовили спеціальну пропозицію акції за 50 балів в особистому кабінеті програми.

«Програма винагород Mastercard постійно пропонує цікаві та приємні подарунки своїм учасникам, і поїздка на фестиваль LeopolisJazz – одна з найкращих із них. Скористатися програмою може кожен клієнт-фізична особа, що має пластикову карту «Кредобанку» - адже «Кредобанк» чи не єдиний український банк,  який підключив до програми винагород MasterCard всі платіжні карти для роздрібних клієнтів. Щиро вітаємо всіх переможців акції та  бажаємо активно брати участь у акціях програми», – говорить директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко.
 

Програма винагород MasterCard для карткових клієнтів «Кредобанку» була впроваджена з 2015 року. За час роботи клієнти банку неодноразово отримували головні призи у різноманітних акціях програми.

Згідно з умовами програми, за кожні 12 гривень торгової операції за картою нараховується 1 бал. Якщо учасник програми розрахувався карткою тричі і більше за один день на загальну суму більше 500 гривень, він додатково отримує 20 бонусних балів. Ще по 20 балів нараховується за кожну десяту торговельну трансакцію на суму понад 10 грн. та одноразово за розрахунок картою більш як на 5000 грн. протягом місяця. Окрім того, кожен учасник додатково отримує 50 балів на бонусний рахунок у свій день народження.

Участь у програмі винагород MasterCard є безкоштовною для всіх учасників. Перевірити кількість нарахованих балів, а також замовити подарунки за каталогом можна в Особистому кабінеті.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                              

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»