Перша сотня угод з ЄБРР для підтримки українського бізнесу

Сьогодні Укргазбанк здійснив визначну – соту угоду для українського бізнесу у рамках ліміту торговельного фінансування від ЄБРР. Старт роботи з нашим міжнародним партнером відбувся влітку 2019 року із 40 млн доларів США ліміту. Завдяки активній роботі з підтримки міжнародної діяльності наших клієнтів вже навесні 2020 року ліміт був збільшений до 170 млн доларів США. Наразі банк вже реалізував угод на понад 100 млн доларів США.

Наші клієнти отримували фінансування своїх зовнішньоекономічних проектів здебільшого на закупівлю обладнання для «зеленої» енергетики, сільськогосподарської техніки та транспорту, товарів широко вжитку та енергоресурсів для зміцнення енергетичної незалежності України. Така підтримка є вкрай важливою для українських підприємців, особливо тих, які найбільше постраждали від COVID-19.

Програма підтримки торгівлі спрямована на фінансування експортно-орієнтованих компаній, стимулювання економічного розвитку України та створення нових робочих місць. Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР надає часткові або повні гарантії для окремих торговельних операцій, а також покриває платіжний ризик банків-емітентів у різних країнах.

ЄБРР (European Bank for Reconstruction and Development) – найбільша організація у сфері глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором країн, що розвиваються – а це більш ніж 2000 компаніями по всьому світу. ЄБРР використовують свій капітал, досвід та вплив на створення ринків і можливостей у найважчих регіонах світу.