Перші київські тролейбуси з безкоштовним Wi-Fi від Ощадбанку, КП «Київпастранс» та MasterCard

Пасажири десяти київських тролейбусів можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi. Таку можливість для киян та гостей столиці з 10 березня 2017 року реалізували Ощадбанк, КП «Київпастранс» та MasterCard за технічної підтримки Е-консалтинг

Тролейбуси, пасажири яких можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi, позначено спеціальними наліпками «Free Wi-Fi» як зовні, так і в салоні. Спеціально для проекту було відібрано одні з найдовших тролейбусних маршрутів КП «Київпастранс» у центральній частині міста, Святошинському, Шевченківському та Подільському районах за маршрутами №№ 5, 6, 18, 25, 28, 33, 35, 41.

Відтепер пасажири зможуть у дорозі проглядати електронну пошту, скачувати мобільні додатки «Ощад 24/7», «Ощад PAY» для здійснення безконтактних платежів смартфонами, читати новини, слухати музику, спілкуватись у соціальних мережах.

«Ощадбанк вже кілька років працює над впровадженням інновацій в транспортній інфраструктурі Києва. Зокрема, з 2015 року кияни та гості столиці мають можливість оплачувати проїзд безконтактними картками MasterCard у метро, фунікулері та Борщагівській лінії швидкісного трамваю. Сьогодні ми реалізували ще один корисний проект. Щодня багато людей проводять у транспорті чимало часу, і безкоштовний Wi-Fi дасть їм змогу використовувати його більш корисно», – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

Підключитись до Wi-Fi можна з пристроїв, які підтримують функцію бездротового Інтернету, та користуватись ним протягом усієї поїздки з будь-якої точки в салоні тролейбуса.

«Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi прямо в громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соцмережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки. За допомогою додатків Яндекс.Транспорт та EasyWay кияни можуть відслідковувати пересування громадського транспорту або уникати заторів. А зайшовши на офіційну сторінку КП «Київпастранс» можна ознайомитися з маршрутами та графіками руху громадського наземного транспорту. До речі, безкоштовний Wi-Fi також працює і у сучасних трамваях PESA та Електрон, які курсують Борщагівською лінією швидкісного трамваю», - повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.