Перший рік Sense SuperApp – 1,2 мільйона клієнтів і 12 оновлень

Рік тому Альфа-Банк Україна запустив новий цифровий банк Sense SuperApp. Маючи уже на старті низку унікальних функцій, серед яких віддалене відкриття рахунку через перший в країні відеочат, єдиний додаток для фізосіб та ФОПів, технологія drag’n’drop («Тягни-Кидай»), персоналізований робочий стіл та власне медіа Sense Now, команда банку на цьому не зупинилася. Сьогодні Sense – це не лише банк у смартфонах понад 1,2 млн користувачів, це ще й постійні нововведення, персоналізований підхід, а також ціла нова філософія, в якій для кожного є свій сенс.

Рік у важливих висновках

У серпні 2021-го Альфа-Банк випустив першу в Україні картку з нескінченним пільговим періодом – Caméléon, яку можна було за один клік отримати в Sense. За три місяці на руках у клієнтів уже понад 100 тис. карток – як цифрових, так і пластикових, оформлених у додатку. Загалом оформлювати кредити стало значно простіше завдяки Sense SuperApp. 10 млрд грн отримали клієнти банку – онлайн у цифровому банку, без попередньої заявки.

Цьогоріч Альфа-Банк Україна отримав відразу три нагороди від міжнародного видання Global Finance, і серед них – за найкращий цифровий банк у країні.

«Нові цифрові банки з’являються щодня, і часто – це копії тих банків, що уже існують, тільки іншого кольору. Ми вже рік робимо свій оригінальний продукт. Не озираючись на інших. І робимо його круто», – відзначає Ольга Філіпенко, виконавчий директор Альфа-Банку Україна.

 В Sense уперше в Україні запустили можливість оформити віртуальну дебетову картку за допомогою відеоідентифікації через чат у додатку. За це відповідають 35 агентів відеочату. І ще 125 агентів чату виходили в комунікацію, якщо у користувачів виникали різні запитання, уточнення чи, чого приховувати, проблеми під час користування Sense або банківськими продуктами. 6–7 тис. чатів у будній день і 3–4 тис. чатів у вихідний усі розмови без скриптів, живою мовою.

Разом із Київстар Альфа-Банк розробив єдиний об’єднаний профіль у Sense, що дало можливість клієнтам обох компаній об’єднувати доступи до банківського та мобільного рахунків. Завдяки партнерству з Міністерством цифрових трансформацій стало можливим віддалене відкриття рахунку в Sense через застосунок Дія. А у співпраці з Новою поштою стала можливою безкоштовна доставка пластикових карток через мережу відділень та поштоматів по всій країні.

Sense SuperApp створили таким, щоби кожен клієнт міг персоналізувати його під себе: поставити на заставку улюблене фото, змінити дизайн та розташування ярликів, вибрати тему, фон, одну з 50 мелодій як звук сповіщення та один із трьох стилів спілкування. За рік маємо 1,2 млн персоналізованих цифрових банків.

За пройдений рік у Sense SuperApp з’явилася 41 нова функція, серед яких цифрові картки, страхові продукти, розширений функціонал для ФОПів, об’єднаний банківський рахунок з мобільним рахунком для абонентів Київстар всередині одного додатку та багато іншого. А також відбулося 12 оновлень самого додатку та один повний редизайн.

І щоби співробітникам було простіше й цікавіше відшукати власний сенс, в грудні минулого року в центральному офісі Альфа-Банку відкрився антиофіс стилізований під квартиру, із робочими зонами, зонами для відпочинку та власною кухнею. Там і працює більша частина із 350 співробітників, які щодня створюють цифровий банк. А також у Львові та Києві відкрилися два креативних простори AHUB для клієнтів. Київський натхненний додатком Sense та створений за його принципом впливати на всі шість чуттів.