Ознайомча зустріч на тему: "Підходи, які використовують спеціалісти НКЦПФР у процесі аналізу договорів про операції з цінними паперами"

Ознайомча зустріч на тему: "Підходи, які використовують спеціалісти НКЦПФР у процесі аналізу договорів про операції з цінними паперами"

Незалежна асоціація банків України запрошує відвідати спільний з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) ознайомчий захід для представників банківської спільноти у сфері фінансового моніторингу, який відбудеться 01 серпня 2018 року о 15:00 в офісі НАБУ (м. Київ, вул. Велика Васильківська 72, під’їзд 3, поверх 3, офіс 96).

На заході представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку ознайомлять банки з підходами, які використовують спеціалісти НКЦПФР у процесі аналізу договорів по операціям з цінними паперами.

Зокрема, серед питань порядку денного:

  • підходи до перевірки емітентів цінних паперів;
  • ознаки фіктивності цінних паперів, зокрема ознак «сміттєвості»;
  • перевірки чинності/відкликання ліцензій, що стосуються здійснення фінансових операцій з цінними паперами на здійснення посередницьких послуг компаніями з управліннями активами;
  • рекомендації стосовно визначення ринкової вартості цінних паперів;
  • рекомендації стосовно порядку визначення власників цінних паперів та вартості цінних паперів, що обертаються на світових біржах тощо.

Охочі мають підтвердити свою участь до 31.07.2018 року (включно) на електронну пошту:  n.lytvynenko@nabu.org.ua