Підприємці малого та середнього бізнесу Києва можуть отримати в Ощадбанку кредит з компенсацією 50% нарахованих відсотків

Підприємці малого та середнього бізнесу Києва можуть отримати в Ощадбанку кредит з компенсацією 50% нарахованих відсотків

Ощадбанк став партнером спільного проекту Київської міської державної адміністрації та Німецько-Українського Фонду (НУФ) щодо  фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва міста Києва. Відповідний  Договір про співпрацю укладено між Ощадбанком та Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Відтепер отримати позику на розвиток власної справи з компенсацією відсотків можна звернувшись у будь-яке відділення Ощадбанку у Києві.

 

«Розвиток малого та середнього бізнесу – один із стратегічних напрямів Ощадбанку. У нас є спеціально розроблена програма «Будуй своє», яка забезпечує навчання та підтримку підприємців. Адже саме їх успішність є критично необхідною складовою ринкової економіки. Це конкуренція, робочі місця, товари на експорт. В результаті укладення договору про співпрацю Ощадбанку із КМДА підприємці Києва мають змогу отримати кредит з компенсацією 50%  за кредитом», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

 

Відповідно до Положення, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року, фінансово-кредитна підтримка надається у вигляді компенсації відсотків за кредитами столичному малому та середньому підприємництву у таких галузях, як виробництво, розвиток закладів дошкільної освіти та сфери житлово-комунальних послуг. Завдяки механізму компенсації для кінцевого позичальника відсоткова ставка є найнижчою в Україні. У 2018 році на компенсацію за відсотковими ставками виділено 10 млн грн.

 

«Із збільшенням кількості банків-партнерів Програми зростає і кількість підприємців, що вже скористались можливостями для розвитку власної справи. Учасниками Програми вже стали столичні підприємства-виробники компресійного трикотажу, сувенірної продукції, молочних продуктів, лакофарбової продукції, тощо. Наразі механізм компенсації відсоткових ставок за Програмою працює  злагоджено та без перебоїв», – прокоментував директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Андрій Мельничук.  

 

«Ми раді вітати в колі учасників Програми КМДА та НУФ з компенсації відсотків найбільший банк України – Ощадбанк, який успішно реалізував спільний з НУФ проект з удосконалення процедур та технологій кредитування малих і середніх підприємств в Київському відділені та продовжує поширювати отримані результати проекту на всі регіони України. Реалізація спільного проекту НУФ та Ощадбанку сприятимуть ефективному, якісному та швидкому кредитуванню МСП не лише в Києві, а й по всій Україні», – зазначив в.о. керівника НУФ Валерій Майборода.

 

Детальна інформація про умови Програми:

https://kyivcity.gov.ua/biznes_ta_litsenzuvannia/programa_finansovo-kreditno_pidtrimki_subyektiv_malogo_ta_serednogo_pidpriyemnitstva_u_misti_kiyevi.html

 

Прес-служба Ощадбанку