ПІДСУМКИ 50 ДНІВ КАРАНТИНУ ВІД КАРЛОСА ДЕ КОРДУ, ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКУ

altМи залишаємо позаду 50 днів карантину. Стільки ж часу я перебуваю в Україні. 50 днів тому ми зрозуміли, що ця криза стане великим викликом для всіх нас. Тепер, озираючись назад, я оптимістично оцінюю результати роботи в цей період. Ми подолали чимало непростих ситуацій, наша команда зробила все можливе для підтримки клієнтів, колег і суспільства.

Мене вражають і надихають зусилля, яких доклав кожен з нашої команди для зміцнення банку і допомоги клієнтам. Я хочу поділитися з вами деякими з наших досягнень за ці 50 днів:

 • Клієнтам усіх сегментів доступні продукти та послуги банку у повному обсязі.
 • Попри карантин, ми спостерігаємо високу ділову активність клієнтів у багатьох сегментах. Понад 100 нових корпоративних клієнтів протягом цих днів відкрили рахунки.  
 • 90% наших відділень працюють і близько 800 співробітників фронт-офісу на своїх робочих місцях задля вас щодня!
 • Ми розробляємо багато інструментів для онлайн-операцій, щоб мінімізувати необхідність відвідування банку.  Більшість щоденних операцій зараз доступні з дому. 
 • Підтримуємо тих клієнтів, які опинилися у складній ситуації, і працюємо з кожним індивідуально. Більше 1000 роздрібних клієнтів вже отримали кредитні канікули.
 • Ми продовжуємо створювати нові продукти та оптимізувати сервіси, а також нові опції, щоб послабити тиск на бюджети клієнтів.
 • Ми продовжуємо кредитувати роздрібних і корпоративних клієнтів.
 • Підтримуємо аграріїв під час посівної кампанії, їм доступні всі необхідні фінансові продукти, таким чином забезпечуючи врожай України. Наразі понад 200 клієнтів агробізнесу отримали фінансування.
 • Як лідер на ринку автокредитування ми допомагаємо клієнтам купувати нові автівки. Близько 800 клієнтів отримали автокредити під час карантину. 
 • 85% співробітників головного офісу працюють віддалено. Завдяки нашій діджитал-трансформації віддалена робота не впливає на ефективність банку.  
 • Ми виконуємо усі зобов'язання перед командою, жодних скорочень. Навіть прийняли на роботу 29 нових колег.
 • Ми вже надали 1,3 млн гривень благодійної допомоги, щоб обладнати лікарні для протидії COVID-19.


Я дуже пишаюся тим, що наші клієнти, співробітники і суспільство можуть покладатися на Креді Агріколь.


Дякую всім за те, що ви з нами!
Карлос де Корду, Голова Правління Креді Агріколь Банку в Україні


Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».