«Південний» розширює співпрацю зі Світовим банком

9 червня 2020 року набула чинності субсидіарна кредитна угода між Акціонерним банком «Південний» та АТ «Укрексімбанк». Завдяки цій угоді банк отримав можливість участі у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкті довгострокового фінансування. Довгострокове фінансування клієнтів банку – експортно орієнтованих підприємств малого та середнього бізнесу в межах проєкту буде спрямоване на динамічний розвиток цього сегмента, розкриття експортного потенціалу підприємств та освоєння європейських економічних ринків.

Довіра з боку Світового банку є особливою ознакою стабільності та надійності банку «Південний», а співпраця з Міжнародним банком реконструкції та розвитку сприятиме укріпленню іміджу банку у фінансовій системі країни та на міжнародній арені.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку є основною кредитною установою Світового банку та найбільшим кредитором країн, що розвиваються, із середнім рівнем доходів на душу населення. Основною метою діяльності МБРР є фінансова та консультаційна підтримка цих країн, спрямована на зменшення бідності та сприяння сталому розвитку, враховуючи екологічні та соціальні вимоги сучасного суспільства.