Всюдисущий Альфа-Мобайл Україна

Всюдисущий Альфа-Мобайл Україна

Альфа-Банк Україна став першим банком в Україні, який завдяки впровадженню технології push provisioning надав унікальну можливість оцифрування карт своїх клієнтів безпосередньо в мобільному банкінгу Альфа-Мобайл Україна без необхідності встановлення додатку Google Pay.
 

Українські користувачі смартфонів на ОС Android з підтримкою NFC вже встигли оцінити переваги глобального сервісу безконтактної оплати зі смартфонів – Google Pay. Тепер українцям не потрібно носити з собою декілька банківських карт: їх усіх можна «поселити» у смартфон. Причому клієнти Альфа-Банку Україна з 29 березня можуть прив’язати карту до гаманця Google Pay просто з мобільного додатку Альфа-Мобайл Україна без встановлення Google-додатку.


Приєднавшись до Google Pay в середині березня, Альфа-Банк Україна тепер ще й інтегрував свій мобільний додаток з глобальною платіжною системою, вперше в Україні застосувавши технологію push provisioning від Google. Завдяки цьому будь-яка існуюча карта банку, як з чіпом, так і з магнітною стрічкою, може стати безконтактною.

«Ми зробили оцифрування карт і безконтактні платежі ще зручнішими. Фізичну карту можна загубити, забути до неї пароль, «пластик» може розмагнітитися. З появою цифрових карт клієнти можуть платити смартфоном, не переживаючи про ці нюанси. Карта доставляється клієнту на смартфон в оцифрованому вигляді, і він відразу може починати нею користуватися. Цю технологію також слід розглядати як черговий крок у напрямі повноцінного digital delivery. Адже тепер клієнт Альфа-Банку Україна може самостійно в додатку Альфа-Мобайл Україна замовити будь-яку карту, активувати її, встановити PIN, прив’язати її до Google Pay і почати здійснювати покупки, не чекаючи на отримання пластику», - вважає Максим Патрін, віце-президент, голова електронного бізнесу Альфа-Банку Україна.

Додати свою банківську карту можна одним кліком, вибравши кнопку «Додати до Google Pay» у встановленому на Android-смартфоні додатку Альфа-Мобайл Україна. Користуватися Google Pay просто: розблокуйте телефон, прикладіть його до терміналу, що підтримує безконтактні платежі, (замість банківської карти), і покупку оплачено.