Платіжні картки Альфа-Банку Україна відтепер доступні в Google Pay

Платіжні картки Альфа-Банку Україна відтепер доступні в Google Pay

Для клієнтів Альфа-Банку Україна відбулася найочікуваніша подія цієї весни - система безконтактних розрахунків Google Pay розпочала підтримку платіжних карток Альфа-Банку Україна.

Смартфон вже давно є невід'ємною частиною життя сучасної людини. І забути гаманець вже не так критично, як забути смартфон. Починаючи з 14 березня 2018 року будь-який клієнт Альфа-Банку Україна може дозволити собі забути гаманець вдома, адже відтепер карткою банку можна розрахуватися за допомогою смартфону.

Додавши будь-яку карту Альфа-Банку Україна до гаманця Google Pay, клієнти банку зможуть швидко та безпечно здійснювати покупки у більш ніж 140 тисячах точок прийому безконтактних платежів по всій Україні: у кафе, ресторанах, супермаркетах і транспорті.

Для оплати потрібно просто прикласти смартфон до безконтактного терміналу на касі або турнікету у метро. Зручність, простота і безпека технології сприяють тому, що все більше українців віддають перевагу безконтактним способам оплати. Це економить час, мінімізує ризики шахрайства, не відтягує кишені готівкою або картами, адже в додатку Google Pay можна оцифрувати відразу кілька платіжних карток, а також картки лояльності великих торговельних мереж.

Google Pay доступний користувачам Android-смартфонів з NFC-чіпом та операційною системою Android 4.4 і вище.

Існує два способи додати карту в Google Pay: перший – завантажити додаток Google Pay та слідувати підказкам всередині програми, другий – найпростіший, який ми наразі активно тестуємо, зробити це одним натисканням прямо в вашому мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine. Цей спосіб оцифровування карток стане доступним для всіх клієнтів банку найближчим часом після оновлення додатку Alfa-Mobile Ukraine.

"Мені пощастило потрапити в першу групу тестування сервісу Google Pay в Альфа-Банку Україна, і я на власному досвіді переконався, як зручно і просто оплачувати покупки за допомогою смартфону. Найближчим часом ми оновимо наш мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine, щоб оцифрувати картку можна було одним рухом пальця. І, звичайно, ми плануємо впровадження технології Apple Pay, щоб зробити сервіс оплати за допомогою смартфону доступним і для власників iPhone",  – заявив Максим Патрін, віце-президент, керівник електронного бізнесу Альфа-Банку Україна.