Подорожуйте комфортно і вигідно з Банком Кредит Дніпро, Visa та Uber

Подорожуйте комфортно і вигідно з Банком Кредит Дніпро, Visa та Uber

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з міжнародною платіжною системою Visa: держателі преміальних карт Visa Platinum або Visa Infinite в період із 20.02.2018 р. до 01.03.2019 р. можуть скористатися знижкою 50% на поїздки з Uber в аеропорт і назад. Для цього необхідно зареєструвати карту Visa Platinum або Visa Infinite у додатку Uber і ввести промокод VISAPREMIUMUA в розділі «Оплата». Знижка 50% автоматично застосовується до чотирьох поїздок у місяць у міжнародні аеропорти Київ і Бориспіль та назад, які оплачено за допомогою карт Visa Platinum чи Visa Infinite. Максимальна сума знижки становить 200 грн за одну поїздку.

«Наш банк регулярно бере участь у партнерських акціях із міжнародними платіжними системами, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник Голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Такі проекти сприяють популяризації безготівкових розрахунків як найбільш комфортного, безпечного та вигідного інструменту. За підсумками 2017 року безготівкові платежі українців склали 75% у кількісному і майже 40% у грошовому вираженні. Статистика переконливо свідчить, що все більша кількість громадян долучаються до платіжної культури cashless, яка зручна їм самим, вигідна банкам та державі, підвищуючи прозорість розрахунків та економіки».

Більш детально з умовами партнерської акції можна ознайомитися за посиланням.
 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».