Понад 200 кредитів для бізнесу – це перше місце серед банків у програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

Президентська програма «Доступні кредити 5-7-9%» була розпочата узимку 2020 року, втім ми вже стали лідерами серед усіх банків країни. Ми видали 206 кредитів на суму близько 136 млн грн для підтримки малого та середнього бізнесу в усіх куточках України. Загалом же в країні в рамках програми видано 554 кредити на суму 348,4 млн грн. Наразі 9 українських банків вже беруть участь у програмі.

Нагадаємо, що на минулому тижні УКРГАЗБАНК видав два перших «гарантованих кредити» на загальну суму 2,8 млн грн. Перший кредит з гарантією отримало фермерське господарство з вирощування ягід в Запорізькій області, а перший кредит для стартапу отримав хмельничанин, який запускає еко-виробництво розпалювачів вогню з деревної вовни.

Найбільш активними учасниками програми стали жителі Хмельницької, Полтавської, Черкаської та Кіровоградської областей. Підприємства зі сфер сільського господарства, лісництва, риболовлі, оптової та роздрібної торгівель, автотранспортного ремонту, - є лідерами з отримання доступних кредитів.