Понад 76 млн грн – саме стільки склав обсяг торгів акціями у додатку Sense SuperApp. Результати першого місяця роботи розділу «Інвестиції»

Вже місяць клієнти Альфа-Банку Україна можуть інвестувати у акції міжнародних компаній. Загальний обсяг торгів (купівель та продажів акцій) склав понад 76 млн грн. Найбільшою популярністю серед клієнтів користувалися акції Apple, Intel, Coca-Cola, Pfizer, СSX та Microsoft. Середній портфель інвестора складається з акцій 3-4 компаній на суму близько 50 тис грн. Мінімальна угода за цей місяць – придбання однієї акції за 936 грн, максимальна – купівля 450 акцій за 2,7 млн грн.

Для зручності клієнтів банк запровадив єдиний комерційний курс для формування поточної ціни купівлі та продажу акцій, що дозволило максимально звузити спред за котируваннями у гривні.

Крім цього, протягом місяця фахівці банку збирали побажання клієнтів – в акції яких компаній вони хотіли б інвестувати свої кошти крім вже доступних у додатку Sense SuperApp. 31 січня стартувало голосування у телеграм-каналі «Investments Sense SuperApp» для того, аби визначити найбільш затребувані акції серед клієнтів та додати їх до розділу «Інвестиції» найближчим часом.

Нагадаємо, що для інвестицій у цінні папери необхідно:

  • бути користувачем Sense SuperApp;
  • мати картку або поточний гривневий рахунок в Альфа-Банку Україна;
  • бути резидентом України віком від 18 років.

Переваги інвестування через Sense SuperApp:

  • Доступна пропозиція. Встановлено мінімальний поріг для інвестування – від 1 акції (у середньому, вартість однієї акції близько 4 000 грн. (еквівалент 150 доларів США).
  • Чесна ціна. Клієнт здійснює купівлю та продаж акцій за цінами, що відповідають котируванням міжнародних бірж (торгова сесія доступна у робочі дні з 16:30 до 23:00).
  • Відсутність податкових ризиків. Банк виступає податковим агентом клієнта, податки утримуються від інвестиційного прибутку на момент продажу акцій.
  • Відповідність українському законодавству. Угоди здійснюються у правовому полі України. Всі розрахунки проводяться у гривні. Клієнтам не потрібно надсилати кошти за кордон. Акції допущені до обігу в Україні Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Національний депозитарій України підтвердив можливість обліку таких акцій у депозитарній системі України.
  • Без комісій: до 1 березня 2022 р. Альфа-Банк не стягує комісію за проведення операцій з купівлі-продажу акцій.
  • Без посередників. Клієнти укладають угоди щодо придбання акцій безпосередньо з банком, без посередників.

Інформація щодо обсягів торгів та середнього портфеля інвестора надана за період з 28 грудня 2021 року (момент запуску проєкту) до 31 січня 2022 року, і не є показником результату у майбутніх періодах.