Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився на 191 млн грн – до 778 млн грн

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні-травні 2019 року збільшився на 150 млн грн, або на 39%, – до 531 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 41 млн грн (+20%), його обсяг досяг 247 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 191 млн грн, або на 33%, досягнувши 778 млн грн.

«Сегмент споживчого кредитування утримує впевнене ринкове лідерство за динамікою й обсягами, формуючи понад 80% сукупного роздрібного кредитного портфеля українських банків, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми зростаємо значно швидше за ринок завдяки ефективним каналам та інструментам залучення клієнтів, вдалим продуктовим пропозиціям із гнучкими параметрами за сумами та строками, привабливим акційним фішкам, які підвищують лояльність позичальників і їх готовність рекомендувати наш банк як надійного фінансового помічника й партнера».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та терміну кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій. Усі параметри кредиту прописано в паспорті продукту, з яким можна ознайомитися до підписання кредитного договору.

Крім того, у банку триває акція «Телевізор за кредит», що вже стала ефективним інструментом залучення і підвищення лояльності позичальників: із початку року понад 1000 клієнтів скористалися акційною пропозицією, оформили кредити сумарно на 55 млн грн та отримали у подарунок по сучасному телевізору.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.