Практикум «Корпоративне управління у банках: політика винагород»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь у практикумі «Корпоративне управління у банках: політика винагород», який відбудеться 18 грудня з 10:00 до 13:00 у конференц-залі НАБУ (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під’їзд 3, поверх 3, офіс 96) за участі Оксани Параскева, експерта Проектного офісу «Підтримка реформ фінансового сектору в Україні» за підтримки ЄБРР.


В ході заходу планується висвітлення та обговорення питань запровадження у банках політики винагород та виконання на практиці відповідних нормативних вимог:

  • Реалізація корпоративної культури через політику винагород (базові принципи);
  • Формування та впровадження політики винагород у банку: коло суб’єктів щодо яких застосовується, принципи визначення розмірів винагород;
  • Розкриття інформації про винагороди як частина корпоративної культури та звітності;
  • Підходи до підготовки положення про винагороду: структура та елементи.


До участі у заході також запрошені представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України.

Для підтвердження Вашої участі просимо до 14.12.2018 (включно) заповнити електронну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/2MoBtKLCJq4nQ74y2 або направити контактну інформацію (П.І.Б., посаду, телефон, e-mail) представника Вашого банку на адресу d.glinsky@nabu.org.ua.