ПРАВЕКС БАНК став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників

ПРАВЕКС БАНК став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників. Відповідний Меморандум про загальні принципи співробітництва був підписаний з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Участь ПРАВЕКС БАНКу у Державній програмі фінансової підтримки дозволить сільгоспвиробникам отримувати кредити в банку під 5% річних у гривні за рахунок компенсації частини відсоткової ставки з Державного бюджету. Згідно умов програми кредити можуть надаватися як на поповнення обігових коштів, так і для купівлі техніки, обладнання, основних засобів.

Крім дешевих кредитів, в рамках співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України учасники аграрного ринку зможуть отримати через ПРАВЕКС БАНК і іншу державну фінансову підтримку для розвитку тваринництва, садівництва, виноградарства, хмелярства, часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, підтримку розвитку фермерських господарств та кооперативів.

«Клієнти зможуть отримати доступ до державної програми фінансування через наш банк. Ми пропонуємо вигідні та гнучкі умови кредитування сільгоспвиробників від банку, що входить до міжнародної банківської групи Інтеза Санпаоло. Ми вважаємо дуже важливим підтримувати агросектор України, як пріоритетну галузь, і з успіхом робимо це», – зазначив керівник Головного управління корпоративного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу Франческо Лупо.

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення ПРАВЕК БАНКу або за телефоном 0800 500 450.