Презентація продукту для зернового ринку «Механізм банківської гарантії для форвардних контрактів»

Запрошуємо вас відвідати презентацію перспективного продукту для зернового ринку «Механізм банківської гарантії для форвардних контрактів». Захід організований НАБУ спільно з Українською зерновою асоціацією за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та IFC.

Механізм банківської гарантії, що покриває ціновий ризик форвардного контракту на постачання зерна, має нівелювати ризики дефолтів постачальників зерна через цінову кон’юнктуру ринку. А також уникнути ситуацій, як у сезоні 2020/2021, протягом якого зафіксовано значну кількість дефолтів.

Впровадження такого інструменту гарантуватиме вищу ціну на українське зерно на світовому ринку, а отже, покращить фінансові результати агровиробників.

Плануються виступи Олени Коробкової (НАБУ), Миколи Горбачьова (Президент УЗА), Романа Лещенка (міністр аграрної політики та продовольства України), Лесі Кузьменко (заступниця Голови ЄБРР) та Олени Волошиної (керівниця Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні), а також обговорення перспектив запровадження банківських гарантій за форвардними контрактами на постачання зерна.

Дата: 19.10 | 11:00

Локація: офіс НАБУ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72, 3 під'їзд, поверх 3, офіс 96.