Презентація рейтингу «Фінансового здоров’я банків України»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас відвідати захід для презентації рейтингу «Фінансового здоров’я банків України», яка підготовлена Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) за підтримки НАБУ та інтернет-видання «Апостроф».

Захід відбудеться 12 березня 2019 року з 10:00 до 11:00 у приміщенні «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницьког, 8/16, 1А, поверх 2.

Мета заходу – презентувати рейтинг фінансового здоров’я банків України, обговорити перспективи розвитку банківського сектору.

Унікальність рейтингу полягає у використанні підходу до оцінки, який характеризує, одночасно, показники ефективності та надійності банку. В результаті банк оцінюється з точки зору привабливості як для власних акціонерів, так і для його клієнтів.

Серед питань для обговорення:

  • Презентація рейтингу фінансового здоров’я банків України;
  • Позиція представників банківського сектору, експертів щодо ключових тенденцій в банківській сфері, перспектив його розвитку і проблемних питань.

Окрім банків, до участі в заході також запрошені представники органів державної влади, експертного середовища, неурядових організацій, громадські активісти та ЗМІ.

З приводу всіх організаційних питань просимо звертатися до Світлани Шевченко: +38(050)-804-30-22; s.radchenko@icps.com.ua або до Світлани Шереметьєвої: +38(067)-877-57-51; s.sheremetyeva@apostrophe.com.ua