При НАБУ запрацював Клуб юристів

У понеділок, 3 жовтня, відбулося перше засідання клубу юристів при Незалежній асоціації банків України. Рішення про створення клубу прийнято на черговому засіданні Ради НАБУ в кінці вересня

Основне завдання клубу - об'єднати зусилля, знання і досвід професійних юристів для найбільш ефективного та оперативного вирішення правових проблем і питань банківського сектора.

Клуб стане по-своєму унікальним майданчиком, де зустрічі будуть проходити в неформальній обстановці, що є важливою складовою в підтримці і розвитку будь-яких ділових відносин. У такому невимушеному форматі члени клубу зможуть обговорювати серйозні дискусійні питання судової практики і погоджувати єдину правову позицію банків. А також шукати шляхи для збільшення ефективності взаємодії банківських установ з юридичними компаніями і громадськими організаціями, державними і судовими органами.

Крім цього члени клубу отримують унікальну можливість обговорювати нюанси правового забезпечення діяльності банків, виступати ініціатором у прийнятті нових або зміні діючих законів. А також брати участь в розробці законопроектів, що допоможе формуванню прозорого цивілізованого ринку.

В умовах проведення реформ в сферах правосуддя, адвокатури, прокуратури, все актуальнішим стає питання підвищення професійності юристів та розвитку юридичної професії. Тому НАБУ зацікавлена ​​не лише в створенні можливостей для підвищення кваліфікації кожного учасника клубу, але і в залученні до дискусії нових професіоналів.