Приріст кредитного портфеля мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку перевищив 1 млрд грн.

Ощадбанк активно нарощує темпи кредитування клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу. Так, у першому півріччі 2019 року банк зафіксував збільшення приросту кредитного портфеля ММСБ на 50% порівняно з відповідним періодом минулого року — більш ніж на 1 млрд грн.: до 5,5 млрд грн. З початку 2019 року підприємці отримали в Ощадбанку 1 375 нових кредитів на загальну суму 2,1 млрд грн., що на 66% більше ніж за відповідний період 2018 року.
 
«Робота з ММСБ –  магістральний напрям у діяльності Ощаду. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити кредитні ресурси більш доступними. Запроваджені партнерські та міжнародні програми дають банку можливість здешевити вартість кредитів для підприємців. Наша друга важлива перевага - тотальна географічна присутність по всій країні. Ощад поруч і завжди готовий підставити фінансове плече. Приходьте, обирайте!», - зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.
 
Ощадбанк є оператором державних програм на підтримку агробізнесу, що дозволяє отримати фінансування під 1% річних для фермерських господарств та під 3% для інших підприємств АПК. За партнерськими програмами клієнти можуть придбати транспортні засоби, техніку та обладнання за ставками фінансування від 0,1% річних та за спрощеною процедурою отримання кредиту.
 
Співпраця Ощадбанку з міжнародними організаціями робить фінансування ще більш доступнішим. Зокрема, за програмою з Німецько-українським фондом ставка зменшується на1%, за програмою з ЄІБ – на 1,25%.  Завдяки спільній програмі з ЄІБ та ЄІФ позичальникові достатньо надати заставу на 30% від суми кредиту. У рамках програми Ощадбанку з фондом WNISEF для соціальних підприємств взагалі можливе кредитування за ставкою від 5%.
 
Детальніше ознайомитись з програмами Ощадбанку можливо на сайті банку.