Приємні сюрпризи за безготівкові розрахунки: Банк Кредит Дніпро запрошує держателів платіжних карт брати участь у партнерських акціях, отримувати знижки та вигравати призи

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до цікавих партнерських акцій із міжнародними платіжними системами.

У день всесвітнього шопінгу 24 листопада, який також широко відомий як «чорна п’ятниця», всі відвідувачі популярного сайту modnakasta.ua при оформленні замовлення і його оплаті платіжною карткою Visa Банку Кредит Дніпро отримають гарантовану знижку 5% на будь-яку покупку і 20% – на кожну п’яту транзакцію серед усіх транзакцій картами Visa. Акція діє лише один день – 24 листопада 2017 року, але справжні шопоголіки, безперечно, встигнуть нею скористатися.

Автолюбителям-держателям преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum чи Visa Infinite Банк Кредит Дніпро пропонує в період із 15.11.2017 р. до 15.01.2018 р. оплачувати картою заправку від 30 літрів преміального пального Shell V-Power/V-Power Diesel у мережі АЗС Shell на території України і отримувати миттєву знижку 3 грн на кожен літр пального.

Спільна акція з міжнародною платіжною системою Mastercard «Творити сімейну історію – безцінно» потішить справжніх кіноманів: при реєстрації на сайті bilshe.mastercard.ua і проведенні розрахунків карткою можна отримати незабутню сімейну подорож до Ірландії місцями зйомок нового епізоду кіносаги «Зоряні війни» – «Останні джедаї». На найактивніших учасників акції в період її дії з 20.11.2017 р. до 31.12.2017 р. також очікують щотижневі гарантовані призи: рюкзаки, реглани, футболки з символікою культового фільму.

«Для нашого банку участь у партнерських акціях із міжнародними платіжними системами – добра традиція, – говорить Олександр Стецько, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Такі проекти спрямовані на популяризацію безготівкових розрахунків як найбільш зручного, безпечного та вигідного інструмента».

Більш детально з умовами партнерських акцій можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».