Призи за правильні фінансові рішення: Банк Кредит Дніпро запрошує тих, хто підписаний на його сторінку в мережі Facebook, взяти участь у конкурсі до Всесвітнього дня заощаджень

Банк Кредит Дніпро підготував конкурс до Всесвітнього дня заощаджень: клієнтам і усім, хто підписаний на сторінку банку в мережі Facebook, запропоновано розв’язати цікаві фінансові задачі та відповідно виграти унікальний подарунок-сюрприз. Подарунок має безпосереднє відношення до Всесвітнього дня заощаджень, банків, грошей та одного з українських гетьманів.

Конкурс на сторінці Банку Кредит Дніпро у мережі Facebook триватиме з 31 жовтня до 3 листопада. Після його завершення серед учасників, які надали правильні відповіді на всі запитання, за допомогою сервісу www.random.org буде визначено трьох переможців, які зможуть отримати свої призи в найближчому відділенні Банку Кредит Дніпро.

«Тематичні акції та фінансові конкурси на сторінці банку в мережі Facebook уже стали гарною традицією для наших діючих та потенційних клієнтів, – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро. – Такі заходи не тільки дають можливість учасникам перевірити власні знання в сфері фінансів, бізнес-стратегій, банківських продуктів та послуг, отримавши за свою активність та кмітливість приємні заохочення, а й стимулюють усіх бажаючих підвищувати рівень фінансової обізнаності, яка є запорукою ухвалення поміркованих та ефективних рішень як у особистому, так і у суспільному житті. Наш банк як соціально відповідальна фінансова установа вважає для себе розвиток фінансової культури українців одним із ключових завдань».

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням.

Банк запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі, стати його переможцем та отримати свій приз.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро отримав номінацію «Європейське партнерство» і став єдиним банком з українським капіталом, який визнано однією з найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи в 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» у номінації «Кращий універсальний банк».

У травні 2016 року відповідно до щорічного дослідження «50 провідних банків України», проведеного аналітичною групою «Фінансовий клуб», банк утримує стійкі позиції серед 50 найкращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».