Продукти «Кредобанку» відзначено нагородами Prostobank Awards

За  підсумками роботи у ІІ кварталі 2019 року продукти «Кредобанку» здобули триперших місця у премії ProstobankAwards– у номінації «Автокредити» з програмою «Доступний», у номінації «Кращі кредити на вторинному ринку житла» з пропозицією «На придбання нерухомості на вторинному ринку», а також у номінації «Депозити для бізнесу» з пропозицією «Стандарт on-line».

Окрім того, «Кредобанк»  отримав нагороду за третє місце у номінації «Кращі депозити для населення з вкладом «Прибутковий», а також третє місце у номінації «Автокредити» з програмою «Kredo LUX».

При визначенні переможців серед кредитних програм аналітики організатора премії – агентства «Простобанк консалтинг» брали до уваги максимальний термін та максимальну суму кредиту, реальну відсоткову ставку, форму погашення та умови дострокового погашення. При визначенні переможців серед депозитних пропозицій враховували відсоткову ставку, мінімальну суму депозиту, періодичність виплати відсотків,  а також походження капіталу банку.

«Чергові нагороди премії «ProstobankAwards» вкотре підтверджують те, що «Кредобанк» має привабливі пропозиції для клієнтів у іпотечному кредитуванні та кредитах на придбання автомобілів. Запрошуємо скористатися привабливими умовами співпраці усіх охочих», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. 

Автокредит «Доступний» дає змогу отримати кошти на новий легковий автомобіль на строк до 7 років з пільговою ставкою 0,001% річних на перший рік кредитування та ставкою від 10,49% річних на подальший термін кредиту, що може бути зменшена залежно від обсягів участі клієнта у придбанні власними коштами. Пропозиція кредитування житла на вторинному ринку дає змогу отримати кредит на суму до 3 мільйонів гривень терміном на 20 років з фіксованою ставкою від 17% річних на перші два роки кредитування.