Проект НАБУ "Всесвітній день заощаджень України - 2018" стартував

Проект НАБУ "Всесвітній день заощаджень України - 2018" стартував

1 жовтня офіційно стартував Всесвітній день заощаджень в Україні – проект, який вже сьомий рік проводиться за ініціативи банків-членів Незалежної асоціації банків України. І третій рік поспіль реалізація цього проекту проходитиме за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини «Sparkasse».

Проект «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2018» має на меті підвищення культури заощаджень, рівня фінансової грамотності населення та довіри до банківського сектору.

Упродовж місяця банки пропонуватимуть своїм клієнтам різноманітні акційні продукти, проводитимуть Дні відкритих дверей у своїх відділеннях по всій Україні та інші просвітницькі заходи. Також у рамках проекту банки братимуть участь у проведенні освітньо-розважальних заходів для студентів, школярів, дітей дошкільного віку та їхніх батьків.

Проект має на меті охопити всі верстви населення по всій країні.
Завдяки йому громадяни отримають можливість підвищити рівень фінансової грамотності своєї родини, а банки – залучити нових клієнтів та збільшити довіру до своєї діяльності.

Результати минулих років показали позитивний вплив Всесвітнього дня заощаджень в Україні на діяльність банків. Завдяки участі у проекті, банкам-учасникам вдалося залучити нових клієнтів, збільшити надходження коштів від населення на депозитні рахунки. У цьому році до участі у проекті приєдналися понад 20 банків.