Програма працевлаштування молоді «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у всеукраїнському конкурсі кейсів КСВ

Програма працевлаштування молоді «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у всеукраїнському конкурсі кейсів КСВ

Програма працевлаштування молодих людей «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у номінації «Гідна праця та економічне зростання» всеукраїнського конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності за 2017 рік, який щорічно проводить ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».  


Конкурс кейсів з корпоративної соціальної відповідальності проводиться вже дев’ятий рік поспіль та є єдиною національною премією відзначення проектів соціальної відповідальності українських компаній. Головною темою цьогорічного конкурсу стали Цілі сталого розвитку, визначені Організацією об’єднаних націй для всіх країн світу. Будь-яка компанія могла подати кейс в одну з 17 номінацій, яка відповідає цим цілям. Всі кейси були оцінені міжнародними експертами з корпоративної соціальної відповідальності. Критеріями для оцінки стали інноваційність, діалог зі стейкхолдерами під час реалізації проекту та довгострокові результати для компанії і суспільства. Кейси фіналістів були представлені на конференції «Бізнес, що змінює країну», яка відбулася 12 квітня у Києві.

«Ми раді, що програма працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів «Абсольвент» стала не тільки вдалим проектом, що дає можливість талановитій молоді реалізувати себе вже на старших курсах та отримати гідне перше робоче місце без досвіду роботи. Перемога в конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності свідчить, що наша програма справді робить важливу і корисну справу для суспільства та є гідним виконанням зобов’язань, взятих «Кредобанком» у рамках Всеукраїнського пакту заради молоді», – говорить директор департаменту управління персоналом ПАТ «Кредобанк» Галина Бороха.

Програма працевлаштування студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів «Абсольвент» була запроваджена в «Кредобанку» у 2016 році. В рамках програми у банку створено 25 вакансій, не прив’язаних до жодного напрямку та процесу, з окремим фондом оплати праці та забезпеченням комп’ютерною та офісною технікою. Для участі у програмі молоді люди мають написати мотиваційного листа та пройти співбесіду і тестування. Відібрані до програми студенти та випускники протягом року знайомляться з банком та працюють у трьох його різних департаментах, а також мають можливість брати участь в інших заходах банку.

У перший рік роботи програми до конкурсу на участь у ній зголосилися 180 студентів, за результатами року 10 з 25 учасників залишилися в банку на постійну роботу. На відбір у другий рік програми (2017-2018 р.) було подано вже 199 заявок, станом на квітень 2018 року 12 учасників достроково припинили участь у програмі через отримання постійної роботи в «Кредобанку». Робота програми позитивно вплинула на залучення в банк молодих кадрів – у 2016-2017 роках банк працевлаштував 186 молодих людей без досвіду роботи, що складає близько 15% від загальної кількості працевлаштованих у цей період. 

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                              

                                                                                                                                                             Прес-служба ПАТ «Кредобанк»