Пропозиції «Кредобанку» отримали найвищі відзнаки рейтингу «Prostobank Awards-2017»

Пропозиції «Кредобанку» отримали найвищі відзнаки рейтингу «Prostobank Awards-2017»

Іпотечні кредити для купівлі нерухомості на вторинному ринку, бланкові овердрафти та депозит «Стандарт on-line» для бізнесу отримали перші місця у  рейтингу найкращих банківських продуктів «ProstobankAwards-2017» від агентства «Простобанк Консалтинг». Окрім того, програма «Комфорт» для бізнесу посіла третє місце в номінації «Найкращі пропозиції з розрахунково-касового обслуговування 2017 року» цього ж рейтингу.  

При визначенні переможців рейтингу в номінації «іпотека» враховувалися реальна ставка кредитування, мінімальний аванс та максимальний розмір і термін кредиту, в номінації «овердрафт для бізнесу» - реальна ставка, максимальний ліміт, мінімально можливий термін роботи організації та максимальна сума кредиту, в номінації «депозити» - відсоткова ставка, мінімальна сума, періодичність виплати відсотків та походження капіталу банку.

У лютому 2018 року «Кредобанк» також зберіг провідні позиції у рейтингах експертної та медіа-спільноти. Так, банк посів восьме місце у рейтингу надійності та життєздатності українських банків від видання Mind.Ua, складеному на основі результатів роботи українських банків у 2017 році, та шосте місце у рейтингу найнадійніших банків від Інтернет-журналу ринку страхових послуг «Форіншурер» . Окрім того, голова правління банку Ґжеґож Шатковскі був визнаний найуспішнішим банкіром-іноземцем України за версією ділового порталу UBR.Ua .

 На сьогодні «Кредобанк» пропонує одні з найвигідніших на ринку умови іпотечного кредитування, овердрафтів для малого бізнесу, депозитів та розрахунково-касового обслуговування підприємств. Нам особливо приємно, що відзначення у рейтингах підтвердило успіх поєднання надійності європейського банку та привабливих цінових пропозицій для сервісу», – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. 

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу  найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.                                                                                                                                                                                                                                        Прес-служба ПАТ «Кредобанк»