Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину

Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину

НАБУ, інформаційний партнер, запрошує 8 квітня 2020 до участі у безкоштовному вебінарі “Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину", організованому Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ).

Зазвичай в березні-квітні акціонерні товариства проводять щорічні загальні збори акціонерів й відповідно розкривають річну інформацію емітента. Впровадження загальнодержавного карантину у зв’язку із коронавірусом COVID-19, зокрема заборона проведення заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, зробило це неможливим. Всіх цікавило одне питання: Як провести загальні збори й "відзвітуватися", не порушивши правила карантину?

30 березня 2020 року Верховною Радою України   прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)", згідно з яким:

  • загальні збори акціонерів мають бути проведені у строк не пізніше 3 місяців після дати завершення карантину або можуть бути проведені дистанційно в порядку та строки, визначені НКЦПФР;
  • річна інформація може бути розкрита протягом 5 робочих днів після проведення загальних зборів акціонерів. 


8 квітня ми поговоримо про це детальніше та відповімо на усі питання, що виникають.
Участь безкоштовна. Реєструйся на вебінар