ПУМБ розпочав кредитування за оновленими умовами програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав доповнення до договору про участь у державній програмі підтримки мікро та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Відтепер долучитись до програми зможе ще більше учасників, адже оновлені умови пом’якшують вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу згідно даних фінансової звітності та розширюють напрямки фінансування оборотного капіталу. Крім того, оновлення передбачають зняття обмежень щодо максимальної суми кредиту (3 млн грн) на фінансування оборотних коштів та інвестиційних проектів, залишивши лише ліміт на розмір отриманої державної допомоги в еквіваленті 200 тис. євро за три роки.

«ПУМБ у числі перших банків, хто уклав оновлені договори з Фондом розвитку підприємництва і розпочав кредитування за новими умовами програми. Внесені зміни та пом’якшення деяких критеріїв відповідності бізнесу значно розширюють доступ до неї представників мікро та малого сегменту, а також збільшують можливості і для самого банку – кредитувати клієнтів на поповнення оборотних коштів за ставкою 3% річних» - зазначає Віктор Харковець, керівник з мікрокредитування Департаменту малого бізнесу ПУМБ.