Push-сповіщення – фінансовий інформер від Альфа-Банку Україна

Push-сповіщення – фінансовий інформер від Альфа-Банку Україна

       Альфа-Банк Україна доповнив свій мобільний додаток Альфа-Мобайл Україна новим сучасним каналом інформування про операції з картою. Миттєві PUSH-повідомлення багато в чому перевершують традиційне SMS-сповіщення, доставляються за допомогою Інтернету максимально оперативно, зручно і без тарифікації.

       Технологія PUSH поєднує ретельно продуману функціональність для чіткого виконання задачі із зовнішньою ненав’язливістю. Миттєві повідомлення відображаються на мобільних пристроях зверху вікон запущених програм. Завдяки цьому клієнт гарантовано побачить важливе повідомлення. І при цьому немає потреби переривати поточну активність інших додатків. Іншими словами – більше не треба закривати книгу чи відволікатися від серіалу, щоб дізнатися, що ж прийшло в повідомленні. Тексти повідомлень обмежені в символах, тому не перевантажують зайвою інформацією. Лише по справі, лише про транзакції.

       «Сьогодні потреби клієнтів невпинно змінюються. Бігти за ними неможливо, залишається – передбачати та пропонувати нові рішення на базі сучасних технологій, - прокоментував  Максим Патрін, віце-президент, голова електронного бізнесу Альфа-Банку Україна. – Я впевнений, що багато наших клієнтів уже сьогодні зможуть оцінити «пуші» як сучасний спосіб інформування, зручний та швидкісний. При цьому ми даємо можливість як залишитися на старому сервісі, так і випробувати наш новий канал сповіщень, вибравши його одним кліком у нашому мобільному додатку Альфа-Мобайл Україна».

       Альфа-Банк Україна пропонує клієнтам самостійно вибрати прийнятний для них режим послуги «Альфа-чек» – SMS або PUSH-сповіщення. Для того щоб отримувати миттєві повідомлення, клієнту потрібно встановити мобільний додаток Альфа-Мобайл Україна(якщо його досі немає), вибрати карту, за якою приходитимуть сповіщення про транзакції, зазначити режим повідомлень, відмітивши зеленою позначкою канал PUSH в меню послуги «Альфа-Чек», і залишатися онлайн. У випадку тимчасової відсутності Інтернету в клієнта, йому за 50 секунд буде відправлено повторне повідомлення через SMS. 

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.