РА ІВІ-RATING підтвердило кредитний рейтинг і надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ

РА ІВІ-RATING підтвердило кредитний рейтинг і надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ

Рейтингове агентство ІВІ-Rating підтвердило найвищу надійність банківських депозитів УКРГАЗБАНКУ з оцінкою 5+ та кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ на рівні uaAА- за національною рейтинговою шкалою з прогнозом – стабільний.

Згідно аналізу фахівців у галузі економіки і оцінки ризиків РА ІВІ-Rating УКРГАЗБАНК є надійним, має добру репутацію та вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями відповідно до чинного законодавства, у тому числі, вимог Національного банку України.

Кредитний рейтинг УКРГАЗБАНК характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Експерти наголосили, що імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Нагадаємо, у 2018 та 2017 роках рейтингове агентство ІВІ-Rating підтвердило найвищу надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ на рівні  «5+», а також кредитний рейтинг Банку на рівні uaAА- за національною рейтинговою шкалою з прогнозом – стабільний.
 

Додамо, Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ на рівні r5  та дуже високу кредитоспроможність на рівні uaAA+. Також УКРГАЗБАНКУ оновили довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», що вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу у найближчій перспективі.