Раді вітати АТ «ЄПБ» у складі НАБУ

ЄПБЗ 04 грудня 2018 року, згідно рішення Ради НАБУ,  до дружньої команди банків-членів НАБУ приєднався Європейський промисловий банк.

 

Банк був заснований у 2008 році. Всі ресурси він направляє на розвиток банківських продуктів та сучасних технологій для наближення до європейських стандартів обслуговування клієнтів.

 

В 2018 році рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило присвоєння АТ "ЄПБ" кредитного рейтингу (рейтинг фінансової стійкості) за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA.

 

«Я щиро пишаюсь тим, що з року в рік до НАБУ прагнуть долучатися все більше банків. Це свідчить про те, що ми працюємо та розвиваємося у вірному напрямку. І ми не просто позиціонуємо себе як голос банків України, ми дійсно є найпотужнішим представником банківської системи в країні. Це помічають банки, які ще не долучились до нашої команди. Так, цього разу ми раді вітати серед наших нових членів Європейський промисловий банк. Статус члена НАБУ дозволить банку отримувати оперативну інформацію про зміни у законодавстві, приймати активну участь у заходах НАБУ і відпрацюванні актуальних для банків питань, та, звісно, ефективно захищати свої права та інтереси» - зазначила Олена Коробкова, Виконавчий директор НАБУ.

 

Наразі НАБУ залишається найбільшим професійним об'єднанням банківської спільноти, яке об'єднує понад 96% сукупних активів банківського ринку України.