Радою визначені керівники підрозділів НАБУ

Радою визначені керівники підрозділів НАБУ

У Незалежній асоціації банків України були розглянуті нагальні питання та ухвалені важливі рішення, що стосуються керівництва Радою НАБУ та профільними Комітетами Асоціації.

Так, згідно з нормами Статуту НАБУ, наступні 2 роки продовжить очолювати Раду Асоціації Роман Шпек. «Пан Шпек Р.В. користується беззаперечним авторитетом серед колег. Його професійним та діловим якостям без сумнівів довіряють усі члени Ради НАБУ, партнери Асоціації та представники органів влади, з якими співпрацює Асоціація. Тож попереду перед НАБУ постають нові виклики, перемоги та зрушення. І немає жодних сумнівів у тому, що під головуванням Шпека Р.В., Рада НАБУ та Асоціація в цілому, зможе досягти поставлених перед собою задач та цілей» - зазначають члени Ради НАБУ.

Допомагатимуть Роману Шпеку у керуванні Радою НАБУ наступні два роки двоє заступників, якими згідно з прийнятого Радою рішення, повторно обрано Олену Малинську, Голову Правління ПАТ «Банк Кредит Дніпро» та Кириченка Тараса, Голову Правління ПАТ «ПРАВЕКС-БАНК».

Крім того, добіг свого кінця останній етап процедури переобрання Голів профільних Комітетів Асоціації, що була розпочата восени минулого року.

Так, у рамках імплементації міжнародних практик, що передбачають періодичну зміну керівництва структурних підрозділів та з метою прийняття неупереджених рішень щодо призначення їх керівників, Радою НАБУ у вересні 2017 року, за пропозицією двох членів Ради НАБУ Тараса Кириченка і Сергія Панова, було розпочато процес імплементації норм нового Положення про Комітети НАБУ та оголошено про початок процедури ротації голів діючих комітетів.

Радою НАБУ був обраний найбільш прозорий та відкритий підхід до процедури призначення керівників Комітетів, що передбачав можливість кожному банку по-перше, висунути кандидатуру представника свого банку на посаду Голови кожного з Комітетів НАБУ, по-друге, взяти участь у рейтинговому голосуванні за цих кандидатів.

Керуючись виключно результатами рейтингового голосування банків-членів НАБУ за кандидатів, Радою одноголосно ухвалені рішення щодо призначення на наступні 2 роки Голів профільних Комітетів Асоціації.

Так, Комітет НАБУ з питань захисту правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів і далі очолюватиме Сергій Панов, заступник Голови Правління – начальник юридичного департаменту АТ «УкрСиббанк». Головуванням Комітетом НАБУ з питань оподаткування та обліку займатиметься Вікторія Михайльо, Голова Правління ПАТ «Альфа-Банк». Комітет НАБУ з питань регуляторної політики та комплаєнс перейшов під керівництво заступника Голови Правління АБ «Укргазбанк» Наталії Василець.

Окремо, Рада НАБУ відзначила величезний особистий внесок Артура Загородникова у розвиток та роботу Комітету з питань регуляторної політики і  нагляду.

«Переконаний, що висока результативність і продуктивність роботи даного Комітету багато в чому залежала від професіоналізму і досвіду Артура Загородникова, його ініціативності та творчого підходу до реалізації поставлених перед Комітетом завдань. Від імені Ради НАБУ та від себе особисто, хочу висловити йому найщиріші слова вдячності за проведену роботу. НАБУ високо цінує співпрацю з ним і покладає великі надії на подальшу таку ж спільну роботу з відстоювання інтересів банківської спільноти», - зазначив Голова Ради НАБУ Роман Шпек.

Обраних керівників профільних Комітетів Рада НАБУ вітає з призначенням та бажає їм натхнення та сил для нових звершень та практичної реалізації поставлених перед ввіреними їм Комітетами завдань, які подекуди виявляються досить нелегкими.