Райффайзен Банк Аваль, EBA та VISA запускають освітній проєкт Raif Premium

Райффайзен Банк Аваль разом із Європейською Бізнес Асоціацією (EBA) та VISA 15 березня 2021р. запускають спільний проєкт, що має покращити доступ підприємців до якісної бізнес-освіти міжнародного рівня.

У межах проєкту бізнес преміум клієнти Райффайзен Банку Аваль отримують можливість взяти участь у будь-яких освітніх заходах та програмах, представлених на платформі Центру професійного розвитку EBA. Так, підприємцям, які є преміум клієнтами банку, відкривається доступ до десятків лекцій, тренінгів, бізнес-ігор, програм розвитку за 20 різними напрямками із залученням найкращих світових та вітчизняних експертів. Відтепер, бізнес преміум клієнти банку отримують можливість брати участь у заходах на рівних умовах із членами Європейської Бізнес Асоціації!

Для того, щоб долучитися до освітніх заходів, бізнес клієнт має обслуговуватися у пакеті «Бізнес еліт+» або «Бізнес Еліт», бути зареєстрованим у бізнес чат-боті Raiffeisen Business та пройти реєстрацію в чат-боті в меню «Освітня програма ЕВА». Щоб долучитися до обраного заходу, підприємець після реєстрації має залишити заявку на участь на сайті ЕВА на сторінці відповідного освітнього заходу чи програми через кнопку «Raif Premium».

«За початковим задумом, освітня платформа EBA мала слугувати потребам членських компаній Асоціації, в основному представникам великого бізнесу, у набутті нових знань та підвищення кваліфікації співробітників. Згодом можливість навчатися з’явилася у малих підприємців за розширеної участі в програмі Unlimit Ukraine. Зараз ми хочемо спробувати цей новий формат із Райффайзен Банком Аваль, щоб підприємства, які не є членами Асоціації та її проєктів, теж мали доступ до преміального бізнес-навчання», – коментує Олена Еро, менеджер проєкту Unlimit Ukraine, координатор проєкту Raif Premium із боку Європейської Бізнес Асоціації.

Якісна ділова освіта дозволить преміальним бізнес клієнтам Райффайзен Банку Аваль покращити свою майстерність та відкрити нові шляхи до розв’язання питань бізнесу, а також дає розуміння дієвих інструментів, необхідних для здійснення підприємницької діяльності в сучасних реаліях.