Райффайзен Банк Аваль стає Райффайзен Банк

Із 17 червня 2021 року Акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» офіційно змінює свою назву на Акціонерне товариство «Райффайзен Банк» з відповідними змінами у статуті банку та державному реєстрі.

Райффайзен Банк продовжує виконувати всі зобов’язання як правонаступник Райффайзен Банку Аваль перед клієнтами та контрагентами. У зв’язку з перейменуванням банку не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати раніше подані документи. Банк працює в звичайному режимі.

«Назва банку стає простішою, як і все для наших клієнтів – легкими мають бути наші продукти та сервіси, — прокоментував Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку. — Ми продовжуємо трансформацію, це частина нашої стратегії. Рухаючись до простоти, ми підкреслюємо приналежність банку до потужної міжнародної фінансової групи. Тобто залишаючись надійними, ми стаємо простішими для людей».

«Група Райффайзен Банк Інтернаціональ є одним із перших та найбільших міжнародних інвесторів на фінансовому ринку України. Для мільйонів клієнтів бренд Райффайзен став синонімом якості та надійності. Змінюючи назву, ми посилюємо нашу присутність на українському ринку», — прокоментував Лукаш Янушевський, голова Наглядової ради Райффайзен Банку.