Райффайзен Банк Аваль запроваджує кредитні канікули для малого і середнього бізнесу

Райффайзен Банк Аваль починає широку програму реструктуризації кредитів для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Кредитні канікули будуть діяти для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу по найпопулярнішому у банку кредитному продукту «Розвиток», спрямованому на підтримку та розвиток українського бізнесу. Пільговий період для позичальників буде діяти протягом трьох місяців. Кредитні канікули запроваджуються для тих категорій бізнесу, які постраждали через обмежувальні заходи, пов'язані з коронавірусом. Для отримання консультацій звертайтеся, будь ласка, до Інформаційного центру Бізнес Банкінгу по телефону: 0 800 505 045 (безкоштовно по Україні).

Нагадуємо, що в Райффайзен Банку Аваль існує також декілька програм реструктуризації кредитів для малого та середнього бізнесу: кредитні канікули, перенесення платежів, пролонгація кредиту, капіталізація відсотків, рефінансування. Вже сьогодні майже 2000 наших клієнтів із різних постраждалих від карантину галузей першими отримають пропозиції банку зі зниження фінансового навантаження. З турботою про вас, ми пропонуємо отримати доступ до наших програм за допомогою онлайн-каналів, без необхідності візитів у відділення. Ми працюємо, щоб ви залишалися вдома!

«У цей час невизначеності надзвичайно важлива всебічна підтримка один одного, — зазначив Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль. — Ми, зі свого боку, робимо все можливе, щоб полегшити і мінімізувати фінансові труднощі, з якими стикаються наші малі і середні підприємства в непростих реаліях сьогодення, та продовжуємо надавати кожному нашому клієнту якісне та своєчасне обслуговування.
Ми, як і раніше, маємо за пріоритет найширшу підтримку малого та середнього бізнесу і намагаємося бути для них містком між сьогоднішньою кризою та майбутнім розвитком».