Рекордний прибуток УКРГАЗБАНКУ – з початку року заробили 2,7 млрд грн

За 10 місяців Банк заробив найбільший за всю свою історію чистий прибуток, він склав 2,7 млрд грн. Це майже в 4 рази більше за аналогічний період 2020-го року. За жовтень 2021-го року прибуток склав 994 млн грн.

«Не секрет, що робота УКРГАЗБАНКУ не завжди була такою успішною. У 2014 році Банк отримав один із найбільших збитків у 3,4 млрд грн. І тоді перед новим менеджментом постало питання не розвитку Банку, а взагалі його подальшого існування. З 2015 року і почалася нова історія Банку – якісної трансформації із збиткового тягаря для держави у прибутковий та перспективний актив для інвестування. Сьогоднішні результати УКРГАЗБАНКУ дуже промовисті, та за ними стоїть щоденна робота, рішучі дії та ефективні зміни»,— зауважив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Андрій Кравець.

Наразі цей рекордний прибуток - результат роботи Банку над покращенням ефективності діяльності і в т. ч. за рахунок оптимізації структури валюти балансу. Нам вдалося розширити чисту процентну маржу шляхом зменшення вартості ресурсів та зміни структури процентних активів.

Цього року Укргазбанк зосередилися на проєктах сталого розвитку – з підвищення енергоефективності (в т. ч. у транспортній галузі), відновлюваної енергетики, екологічного будівництва, системи акумулювання та зберігання енергії, утилізації відходів, підвищення ефективності використання водних ресурсів. Безумовно, в умовах пандемії роблять акцент на підтримці медицини.

Банк й надалі працюватиме у напрямі підвищення операційної ефективності як за рахунок покращення структури балансу, так і за рахунок підвищення транзакційної активності наших клієнтів. Тут, звісно, допоможуть нові сервіси, над якими ми вже активно працюємо.